Czapeczki

Czapki dla dzieci i dla dorosłych 

Czapka odgrywa bardzo ważną rolę w życiu niemowlaka, które tak naprawdę na pierwszym etapie życia nie rozstaje się z nakryciem głowy. Czapeczki to integralny element garderoby z kilku względów. Przede wszystkim trzeba mieć świadomość tego, że najwięcej ciepła ucieka właśnie przez głowę i że małe dziecko znacznie szybciej poddaje się temu procesowi. Bardzo ważnym jest, aby dziecko zawsze było odpowiednio zabezpieczone, bo tylko w ten sposób uchronimy je przed niepożądanymi efektami ubocznymi spaceru w mniej ciepły dzień. Czapka dla dziecka powinna być wykonana z odpowiedniego materiału. Miękki i naturalny materiał to gwarancja dla rodzica, że dziecko nie będzie szukało każdej możliwej okazji do tego, by pozbyć się drażniącego elementu. Jakość materiału ma jednak znaczenie również innego względu. Czapka ma pełnić konkretną funkcję i żeby faktycznie tak się stało, trzeba zapewnić dziecku produkt najwyższej jakości. Many Hugs to marka, która w tej materii radzi sobie bezbłędnie. Do produkcji unikatowych czapek dla dzieci oraz dorosłych wykorzystuje naturalne materiały umożliwiające odpowiednią cyrkulację powietrza. Czapka nie może być bowiem wykonana z materiału syntetycznego, który powoduje nadmierne pocenie się i totalny dyskomfort. Jakie czapki warto wziąć pod uwagę?

Czapeczki bambusowe dla dzieci 

Sporym zainteresowaniem i uznaniem klientów cieszą się czapeczki o kroju beanie dedykowane małym dzieciom, które najbardziej są narażone na działanie zmiennych temperatur. Dostępne są różne wersje kolorystyczne, począwszy od delikatnego beżu, a skończywszy na pięknym błękicie czy nieco ciemniejszej zieleni. To doskonała propozycja dla rodziców poszukujących czapeczek wygodnych, których nasze dziecko nie będzie chciało się pozbyć zaraz po założeniu. Produkt powstał z połączenia doskonałej jakościowo ekologicznej przędzy bambusowej oraz delikatnej bawełny. Taka mieszanka jest gwarancją komfortu dziecka, które z pewnością szybko zapomni o istnieniu czapki. Materiał jest delikatny w dotyku i miękki. W żaden sposób nie podrażnia skóry, a właściwości antyalergiczne pozwolą uniknąć niepożądanych reakcji. Czapka pozwala skórze oddychać, co jest niezwykle ważnym aspektem, ponieważ w przypadku niesfornych pociech dosyć łatwo paść ofiarą przegrzania, nawet w chłodniejsze dni. Rozciągliwość materiału powoduje, że czapeczka idealnie dopasowuje się do kształtu główki. Nie uwiera, a delikatny splot gwarantuje wygodne użytkowanie i brak jakichkolwiek efektów ubocznych. Czapeczka w takiej wersji doskonale sprawdzi się w okresie zimowym, jesiennym oraz wczesną wiosną. Zapewnia optymalną ochronę przed chłodem, nie wpływając jednocześnie źle na samopoczucie dziecka. Wśród dziewczynek królują odcienie beżowe oraz ecru. Sporym zainteresowaniem cieszy się również model szary oraz błękitny, choć te na ogół wybierane są przez dumnych rodziców chłopców. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by przełamać funkcjonujące w społeczeństwie stereotypy, a czapeczki od Many Hugs doskonale się prezentują na każdym maluchu bez względu na dobór koloru. Przede wszystkim jednak są opcją zdrową, komfortową i dopracowaną pod względem jakości.

Czapki damskie od Many Hugs 

Oferta Many Hugs składa się również z doskonałej jakości czapek damskich. Spacer z pociechą w okresie jesiennym to świetny pomysł, ale również mama musi w takim wypadku zadbać o siebie, zapewniając sobie absolutny komfort w mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Damskie czapki od Many Hugs to świetna propozycja dla kobiet, ale też nieco starszych dzieci, które cenią sobie wygodę i możliwość zapewniania doskonałych warunków. Bambusowa czapka z dekoracyjnym pomponem to wyjątkowe połączenie designu i praktyczności, po które warto sięgnąć, gdy pogoda zaczyna płatać nam figle. Produkt powstał z połączenia naturalnej i ekologicznej przędzy bambusowej oraz bawełny. To wyjątkowe połączenie jest gwarancją komfortu noszenia. Doskonałej jakości przędza bambusowa to materiał antyalergiczny i posiadający właściwości termoregulacyjne. Dzięki temu skóra głowy nie ulega podrażnieniom. Nie ma mowy o przegrzaniu lub narażeniu się na zimne powietrze. Obecność bawełny również nie pozostaje bez znaczenia. Jest to materiał odporny na rozciąganie oraz wysokie temperatury. Czapki bambusowe idealnie dopasowują się do kształtu głowy, przylegając i jednocześnie nie wpływając negatywnie na komfort noszenia. W sklepie dostępne są dwie wersje kolorystyczne – kolor mgły, będący w rzeczywistości pięknym odcieniem szarości oraz pudrowy róż z finezyjnym szarym pomponem. To czapki, które sprawdzą się również w przypadku sceptyków. Wielu ludzi z premedytacją unika tego elementu garderoby, tłumacząc się tym, że czapki “gryzą” i bywają źródłem podrażnień. Mając w zanadrzu tak delikatną czapkę, będziemy mogli zapewnić sobie odpowiednią ochronę w chłodne dni i to bez jakichkolwiek nieprzyjemnych niespodzianek.