Kocyki bawełniane

Kocyki bawełniane to podstawowe wyposażenie maluszka


Many Hugs to marka stawiająca największy nacisk na jakość i tym samym zadowolenie klienta. W tym wypadku grupą odbiorców są maluszki wprawdzie niezdolne jeszcze do wyrażenia własnej opinii wprost, choć dające nam do zrozumienia, kiedy wszystko jest w porządku, a kiedy jest zupełnie odwrotnie. Many Hugs oferuje doskonałej jakości kocyki ze stuprocentowej bawełny, które są doskonałym połączeniem praktyczności, wygody i delikatności. Niezwykłe właściwości bawełny zapewniają jej status jednego z najlepszych materiałów na świecie. Doskonale przepuszcza powietrze, co oznacza niezwykły komfort i pewność, że nie dojdzie do dokuczliwego przegrzania. Reguluje temperaturę, zapewniając przewiew w cieplejsze dni i odpowiedni poziom ciepła w chwilach, kiedy pogoda płata nam figle. Bawełna odznacza się bardzo dobrymi właściwościami higroskopijnymi, co w praktyce oznacza, że doskonale pochłania oraz uwalnia wilgoć. Nie oznacza to jednak w jej przypadku efektu mokrego materiału, który nie ma nic wspólnego z komfortem. Bawełna nie elektryzuje się i jest bardzo rozciągliwa. Jest również odporna na działanie wysokich temperatur. Many Hugs oferuje rewelacyjne kocyki dla dzieci wykonane w stu procentach z bawełny. Taki kocyk to możliwość zapewnienia dziecku maksymalnego poziomu wygody oraz dobrego samopoczucia. Po jakie modele warto sięgnąć?

Kocyk na chłodniejsze dni 


Gruby kocyk bawełniany w kolorze pudrowego różu to produkt, który z jednej strony zachwyca grubą warstwą pozwalającą chronić dziecko przed niskimi temperaturami, a z drugiej lekkością i delikatnością, która zapewnia dziecku kojącą miękkość w ciągu dnia i w nocy. To idealna propozycja dla rodziców poszukujących wysokiej jakości okrycia na nieco chłodniejsze dni, choć sprawdzi się również w dni słoneczne. Produkt został wykonany z naturalnej przędzy bawełnianej, która pozwala delikatnej skórze dziecka oddychać. To bardzo ważny aspekt. Oddychająca tkanina zapobiega pojawianiu się groźnych bakterii i jednocześnie sprawia, że dziecko może liczyć na najwyższy poziom komfortu. Klasyczny splot to efekt inspiracji pięknym skandynawskim wzornictwem. Faktura materiału w żadnym wypadku nie nastręcza problemów i nie podrażnia skóry. To kocyk, który warto wziąć pod uwagę. Przyda się zarówno do spania, jak i na spacer. Dobrze opatulone dziecko, to dziecko szczęśliwe i bezpieczne. Sporym zainteresowaniem cieszą się również grubsze kocyki z ażurowym wzorem. To z jednej strony kocyk zapewniający ciepło, ale z drugiej strony produkt pozwalający skórze oddychać. Nie ma szans na to, że dziecko się przegrzeje, ponieważ odpowiednia struktura materiału pozwala na przepływ powietrza. Dostępne są wzory w różnych wariantach kolorystycznych. Warto zwrócić uwagę na wspaniały kolor ecru oraz granat cieszący się uznaniem ze względu na mniejsze ryzyko szybkiego ubrudzenia.

Kocyki Pajacyki 


Pajacyki to kocyki wykonane w stu procentach z bawełny. W produkcji zastosowano najlepszej jakości przędzę bawełnianą, która odznacza się dużą przepuszczalnością powietrza, właściwościami antyalergicznymi i higroskopijnymi. Mamy wobec tego do czynienia z pięknie wykonanym produktem, którego stosowanie nie skończy się dokuczliwą reakcją alergiczną. Bawełna doskonale pochłania oraz uwalnia wilgoć, choć bez efektu mokrego materiału. To materiał przyjazny dzieciom i ich delikatnej wrażliwej skórze. Cegiełki dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych. Uniwersalny rozmiar sprawia, że jest to produkt przeznaczony zarówno dla malutkich niemowląt, jak i dzieci nieco starszych. Gwarantuje ciepło w chłodniejsze dni oraz termoregulację w dni, kiedy słońce i wysokie temperatury dają się we znaki. Warto pamiętać o tym, że organizm dziecka znacznie mocniej reaguje na zmiany temperatur. Dzięki pajacykom maluszek zawsze będzie bezpieczny, ciesząc się odpowiednią ochroną. Kocyki są niezwykle delikatne i miękkie. Nie podrażniają skóry.

Piękny kocyk z warkoczem


Unikatowy wzór kocyka z warkoczem w kolorze śmietankowym sprawia, że jest to produkt, po który dumni rodzice sięgają bardzo często. Nic w tym jednak dziwnego. To doskonała propozycja dla rodziców mobilnych, którzy chętnie wyruszają na dalekie spacery z wózkiem czy samochodem. Najmłodszy towarzysz wyprawy będzie wymagał odpowiedniego przygotowania oraz wyposażenia na każdą taką wycieczkę. Kocyk z warkoczem to produkt wykonany w stu procentach z bawełny. Doskonałej jakości przędza bawełniana zapewnia maksymalny poziom komfortu podczas użytkowania, ponieważ jest materiałem oddychającym. Dzięki ogromnej przepuszczalności powietrza dziecko nie będzie narażone na przegrzanie, a w chłodniejszych momentach będzie mogło liczyć na błogie ciepełko okalające całe ciało. Bawełna odznacza się właściwościami antyalergicznymi, dlatego rodzice tak często po nią sięgają. To naturalny składnik, który gwarantuje dziecku wygodę i dobre samopoczucie. Poza wszystkimi wspomnianymi już właściwościami, jest to kocyk, który po prostu świetnie się prezentuje. Jest bardzo praktyczny i z pewnością posłuży maluchowi przez długi czas.