Kocyki eukaliptusowe

Kocyki eukaliptusowe 


Nie bez powodu mówi się, że komfort maluszka jest jednoznaczny z komfortem świeżo upieczonego rodzica. Dzieci nie potrafią powiedzieć nam wprost, że dzieje się coś złego. Jedynym sposobem na okazanie niezadowolenia jest płacz. Warto dołożyć wszelkich starań, aby w tych pierwszych okresach życia nasz maluch mógł delektować się wyjątkowym komfortem, delikatnością i miękkością. Spełnienie podstawowych potrzeb dziecka dotyczy w dużej mierze wyposażenia i przedmiotów codziennego użytku. Kocyki eukaliptusowe to doskonała propozycja dla rodziców poszukujących wyjątkowych jakościowo produktów dla swoich dzieci. Dlaczego warto postawić na eukaliptus? Przędza eukaliptusowa to materiał odznaczający się wyjątkową delikatnością i miękkością. Właściwości antyalergiczne sprawiają jednocześnie, że korzystanie z kocyków w żadnym wypadku nie wiąże się z niepożądanymi efektami ubocznymi i reakcjami. Przędza eukaliptusowa to materiał oddychający i termoregulujący. W praktyce oznacza to, że kocyk z takiego materiału zapewnia doskonały przepływ powietrza, dbając o ochronę przed zimnem i jednocześnie zapewniając komfort w nieco wyższej temperaturze. Co ciekawe, kocyki tego rodzaju doskonale chronią przed promieniowaniem UV i wykazują duże właściwości antybakteryjne. Jakie modele znajdują się w ofercie Many Hugs?

Dwa kolory i dwa wzory 


Many Hugs to marka przywiązująca dużą wagę do szczegółów. Dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że każdy produkt jest efektem przemyślanej koncepcji i w tym przypadku również doskonałej jakości. Właśnie tego potrzebują maluszki na pierwszym etapie swojego życia. Jakości, za którą idzie maksymalny poziom komfortu oraz dobrego samopoczucia. Many Hugs oferuje rewelacyjne kocyki eukaliptusowe w dwóch odrębnych wzorach. Pierwszy wzór z klasycznym splotem i delikatnym ściągaczem dostępny w dwóch kolorach – niebieskim oraz ecru – cieszy się ogromnym uznaniem rodziców, którzy sięgają po nie ochoczo, wiedząc że kocyk spełni ich najwyższe oczekiwania. To produkt dla najwybredniejszych nawet dzieci. Powstał z certyfikowanej i ekologicznej przędzy eukaliptusowej oraz bawełnianej i jest produktem w stu procentach polskim. Doskonale sprawdza się w czasie chłodniejszych dni oraz wtedy, gdy towarzyszą nam promienie słoneczne. To niezwykle miękki w dotyku kocyk, który w żadnym wypadku nie podrażnia delikatnej skóry niemowlaka. Wręcz przeciwnie. Działa kojąco, zapewniając maluchowi odpowiednią temperaturę i błogie poczucie bezpieczeństwa. Antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości materiału sprawiają, że jest on jak najbardziej bezpieczny dla dziecka. Odznacza się wielką wytrzymałością, jest odpowiednio elastyczny i z pewnością posłuży maluchowi przez długie lata. Warto dodać, że kocyk z przędzy eukaliptusowej to w stu procentach zdrowy produkt, ponieważ na etapie uprawy eukaliptusa nie są stosowane żadnego rodzaju substancje syntetyczne czy pestycydy.

Drugi model kocyka eukaliptusowego dostępny jest w tych samych kolorach. Różnica tkwi w szczegółach. Kocyk odznacza się przepięknym splotem, który prezentuje się równie dobrze z obu stron. Dzięki temu można go stosować naprzemiennie i nie przejmować się, gdy w wyniku nieoczekiwanego zdarzenia dojdzie do splamienia jednej strony. Zasadniczą różnicą między pierwszym i drugim modelem jest faktura ściągacza. W tym przypadku mamy do czynienia ze ściągaczem o charakterystycznej budowie splotu rowkowego, który odznacza się większą elastycznością. W tym wypadku do produkcji tego wyjątkowego kocyka zastosowano doskonałej jakości czystą przędzę eukaliptusową. Zaowocowało to powstaniem kocyka, który stanie na wysokości zadania o każdej porze roku, dostarczając dziecku komfort, którego tak bardzo potrzebuje w pierwszym okresie życia. Kocyk sprawdzi się w ciepłe dni jako dodatkowa ochrona, ponieważ organizm dziecka znacznie szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatur oraz w dni zimne. Będzie chronił przed promieniami słonecznymi i jednocześnie otuli ciepłem, gdy zrobi się zimno. To idealna propozycja dla rodziców uwielbiających spędzać czas ze swoją pociechą w plenerach. Mając pod ręką taki kocyk, będziemy mieli pewność, że naszemu dziecku niczego nie brakuje. Niezwykłe właściwości termoregulacyjne oraz higroskopijne sprawiają, że nasze dziecko będzie mogło delektować się właściwą temperaturą bez względu na porę roku. Nie będzie musiało też przejmować się wilgocią, ponieważ materiał doskonale sobie z nią radzi.

Kocyki eukaliptusowe to bez wątpienia doskonały pomysł na prezent dla osób, które właśnie powitały na świecie nowego członka rodziny. Nie ma lepszego prezentu niż poczucie bezpieczeństwa i maksymalny poziom wygody. Właśnie tego potrzebuje maluszek, którego skóra jest nad wyraz delikatna i wrażliwa. Codzienność wypełniona rozkoszną miękkością to zdecydowanie coś, po co warto sięgnąć. Manu Hugs to marka stawiająca największy nacisk na jakość produktu.