Kocyki bambusowe – nowości na 2023 rok!

Nowe plany, postanowienia, możliwości – tak o Nowym Roku myślimy my, dorośli. Jednak to, co dla nas bywa po prostu kolejnym z wielu wydarzeń w życiu, dla naszych maleństw stanie się źródłem niekończącej się ekscytacji. Tak wiele rzeczy przeżywają po raz pierwszy, nie tylko w Nowym Roku, ale każdego nowego dnia. A do nas należy, by zapewnić im w tym czasie bezpieczną przystań – i w ramionach rodziców, i pod miękkim, bezpiecznym kocykiem. Oto, co ma do zaoferowania najmłodszym marka ManyHugs w 2023!

 

Kocyki bambusowe dla maluchów – dlaczego warto?

 

W pierwszych latach życia dziecko potrzebuje nieustannej uwagi ze strony rodziców. Nie chodzi tu tylko o jedzenie, picie czy sen, ale także o obecność i odpowiadanie na potrzeby malucha. W ten sposób w umyśle dziecka kształtuje się bezpieczny schemat przywiązania, który zapewni mu wiarę w siebie, stabilne relacje i poczucie sprawczości w późniejszym życiu.

 

Ważne, by otoczenie dziecka wpływało na nie równie korzystnie, co kojące przytulanie z mamą i tatą. Dlatego właśnie istnieje ManyHugs ze swoją unikatową linią kocyków bambusowych, w przemyślany sposób dostosowanych do potrzeb dziecka. Wykonane ze specjalnego typu włókna kocyki bambusowe otulają dziecko komfortową, ciepłą warstwą materiału, jednocześnie zapewniając odpowiednią wentylację.

 

Ponieważ włókno ma właściwości antybakteryjne, są one idealne dla dzieci z alergiami i problemami skórnymi. Co ważne dla rodziców, kocyki bambusowe nie wymagają też wielu zabiegów przy praniu i bardzo szybko schną. Ale dla naszych maluchów najbardziej liczy się to, że zapewniają im poczucie bezpieczeństwa, wygodę i spokojny sen. Kojarzą się z pewnością, że rodzice są tuż obok, gotowi, by zadbać o każdą potrzebę.

Kocyki bambusowe 2023 – co nowego w ManyHugs?

 

W przypadku pierwszej pościeli dla malucha jakość ma podstawowe znaczenie. Trwały kocyk o perfekcyjnym, grubym splocie, w relaksujących kolorach to zakup, który zwróci się już w pierwszym dniu użytkowania – wystarczy, że spojrzymy na uśmiechniętą twarz dziecka! Dlatego warto zaufać tu solidnej, polskiej marce ManyHugs, stworzonej przez rodziców. Marce, która powstała specjalnie po to, by kocyki bambusowe mogły trafić do każdego łóżeczka i wózka.

 

W 2023 roku marka także nie spoczywa na laurach – do sklepu nieustannie trafiają nowe projekty, a produkcja idzie pełną parą! W sklepie znajdziemy zarówno cienkie, wiosenno-letnie kocyki bambusowe, jak i okrycia o grubszym splocie, idealne na chłodne wieczory i noce.  Na maluchy czekają już przepiękne, lekkie i miękkie kocyki w kolorze ecru z domieszką bawełny, które gwarantują komfort termiczny przez cały rok.

 

Znajdziemy tam też subtelne, cienkie otulacze, doskonałe jako wierzchni kocyk, ale także jako chusta do karmienia lub przykrycie do wózeczka. To oczywiście nie wszystko! Mamy również całą serię kolorowych kocyków o splocie typu cegiełka, których projekty nawiązują do skandynawskiego minimalizmu. Szarość, nude, gołębi błękit, ale także turkus, mięta czy indyjski róż. To odcienie, które przywodzą na myśl spokój, komfort i szczęście. I właśnie te słowa oddają istotę naszych kocyków – i nasze życzenia dla wszystkich maluchów na nadchodzący rok!