o Nas

Nazywamy się Monika i Paweł. Many Hugs to polska marka, którą stworzyliśmy na bazie własnych, prawdziwych doświadczeń płynących z rodzicielstwa. Gdy na świecie pojawił się nasz synek Leon przekonaliśmy się jak ważne dla dziecka jest obecność rodziców, bliskość i poczucie bezpieczeństwa jakie dają. Zainspirowało nas to do stworzenia produktu, który będzie dla dziecka bezpieczną przystanią, kojarzącą się z codziennym, ciepłym przytuleniem mamy i bezpiecznymi ramionami taty. Który będzie pomagał spokojnie zasnąć i obudzić się z uśmiechem na buzi. Który będzie towarzyszem przygód, podróży i poznawania świata, wszędzie zapewniając ciepło i wygodę. W 2021 roku powitaliśmy na świecie naszą córeczkę Antoninę. Był to dla nas podwójnie ważny rok – wtedy też powstała kolekcja naszych najważniejszych produktów – kocyków bambusowych, bawełnianych i eukaliptusowych. I marka Many Hugs, która jest spełnieniem naszej idei

W Many Hugs tworzymy wyjątkowe i bezpieczne produkty premium dla najmłodszych i ich rodziców. Inspirujemy się skandynawskim designem. Nasze kolekcje powstają w Polsce z naturalnych materiałów, aby zapewniać komfort i otulać miękkością od pierwszych dni życia.

 

Nasze kocyki i inne produkty powstają z naturalnej przędzy bambusowej i bawełnianej, bez sztucznych domieszek.

Produkowane są z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa wyłącznie z przędzy posiadającej certyfikację OEKO-TEX®️ Standard 100 dla wyrobów tekstylnych.

Nasze kocyki pakujemy w proste, klasyczne pudełka
z naturalnych, przyjaznych dla środowiska i biodegradowalnych materiałów.